Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Strategie, Animace, Relaxační hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Pro dívky, Logické hry, Bojové hry, Adventury, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Závody aut a tak dále.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympiáda, Pittsburgh Penguins, Masový vrah, Country, Antropolog, Boston Bruins, Stoletá válka, Manýrismus, Máj, Atentát, Philadelphia Flyers, New York Rangers, Právník, Žijící, Náboženství, New Jersey Devils, Podnikatelé, ČSSD, Husité, Američané, Normalizace, Maršál, Češi, Trenérka, Kněz, KSČ, Dabérka, Trest smrti, Francie, Lord, Poslanci, Romantismus, Skladatel, Pedagog, Diplomat, Poslanec apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, země EU, měny, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: zeměpis, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší hry pro dívky, Online adventní magazín, Manchester United F.C., Onlinovky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, Biografie Naomi Campbell, F, Online adventní magazín, cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Moudrosti, úsloví, přísloví, motta, výroky, myšlenky, moudra

Citáty slavných osobností, Moudrosti, úsloví, přísloví, motta, výroky, myšlenky, moudra, z kategorií citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší tapety na plochu zdarma. jsou vhodná pro počítač, PC, mobilní telefon, phablet, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, monitor, smartphone, tablet a pro operační systémy Windows 10, Chrome OS, Windows Me, OSX, Mac, Red Hat Linux, macOS, Windows NT, Lubuntu, Windows XP, Windows 7. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, wallpapery, auta, zvířata, psi a štěňátka, rostliny, letadla, květiny, kytky, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, hudební tapety, sportovní pozadí, noční města, budovy a stavby. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1440, HD 1280x720, 1280x768, 800x600, 1920x1280, 1600x2560, 1280x960, 1152x1920, 768x1024, 1280x854, 1366x1024, 375x812, 640x480, 1024x600, 854x480, 2048x1080 atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Keywords:odkazy, Stručný encyklopedický slovník, odkaz, Tapety na PC zdarma ke stažení, Obrázek Sexy žena, Vlajky zemí světa, Webové html5 hry zdarma, pro děti, Ruletka Gra, počítače, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Prapory českých měst

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, zdarma, Dopravní značky, Celebrita Pink, Hry pro kluky, Nejlepší tapety na plochu zdarma, R, Fotografie Charisma Carpenter, Městské a obecní prapory obcí ČR, M, URL, tipy

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, kterak editovat, jak importovat, jak převést, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak exportovat soubory z následujících kategorií: internet a web, hudební audio soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Barbie hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Farmářské hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Fóry, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty, fórky

Chcete se uvolnit? Fóry, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O škole, O důchodcích, Frky o tchýních, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O Němcích, O Windows, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Delaware, Oregon, Georgie, Louisiana, Michigan, Florida, Rhode Island, Pensylvánie, Texas, Kansas, Idaho, Jižní Karolína, Aljaška, Montana, Vermont, Washington, New Jersey, New York, Severní Karolína, Illinois, Mississippi, Missouri, Arizona, Oklahoma, Severní Dakota atd.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů, Webová hry, Browser hry, A, Kliparty pro Office, kuriozity, Lionel Messi, argentinischer Fußballspieler, Online hry pro děti zdarma, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Anekdoty, frky, černý humor, vtipy, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, frky, černý humor, vtipy, fórky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, černý humor apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: webovky, výukové pomůcky, doporučujeme, Ilustrační obrázky, zajímavosti, Sexy Naomi Campbell, Vlajky spojených států amerických, internet, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, humor, Databáze osobností Kdo je to?, Online testy zdarma bez registrace, Sara Shimada, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Přáníčka zdarma
Biografie Beyoncé Knowles
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Hudební tapetky na PC
Lechtivé fotky Rachel Stevens
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Profesionální klub ledního hokeje Detroit Red Wings
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omaha Hold’em poker
Doporučené internetové odkazy
Obrázek Rozesmátá blondýna
Slot machine
Zajímavé internetové odkazy
Inzeruj, inzerce zdarma
Pizza, ingredience, druhy, recepty

Děkujeme vám za vaši návštěvu.