Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Síť, počítače a internet

Ftipy, vtipy, vtípky, anekdoty, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, vtípky, anekdoty, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Windows, O Slovácích, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O manželství, O mužích, O škole, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O ženách apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmenovky, bezlepkové cukroví, Štěstí, Vánoční koledy, K Vytištění, Štóla, Zima, Adventní věnec, Třásně, Dia, Koledy, Osvětlení do oken, Hostina, Keramický adventní věnec, Jesličky, Mrazík, Vánoční punč, Vánoční stromek, Tapeta, Windows, Šišky, Smrk, Patchwork, Vánoční trhy, Písnička, Skleněné ozdoby, Alkoholový kalendář, Tablet, Zdraví, Anglicky, Jmenovka apod.

Klíčová slova: odkazy, Nejlepší školní testy a kvízy, Online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Pakistan, F, weby, Vlajky amerických států USA, Sexy Katherine Heigl, Dopravní značení, Superhry a hry online zdarma, kuriozity, Wallpapers na PC ke stažení

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, jak přehrát, jak spustit, kterak editovat, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit následující typy souborů: šablony dokumentů, spustitelné soubory, obrazy disků, koncovky souborů, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, grafiku, komprimace dat, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Náš tip, počítače a internet

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:webové stránky, Federace USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled přípon a koncovek souborů, Casino en línea, Wallpapers na PC ke stažení, hyperlinky, info, Úspory vody, tepla, eletřiny, V, Kliparty pro dokumenty, zeměpis

Tapety na plochu PC - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. lze použít v počítač, displej, mobilní telefon, tablet, monitor, obrazovka počítače, notebook, PC, smartphone, ultrabook, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Slackware, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Mac, Windows Me, Android, Linux Ubuntu. Full HD wallpapers na PC z kategorií hudební tapety, budovy a stavby, dopravní prostředky, motorky, motocykly, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, jídlo a nápoje, auta, wallpapery, 3D a Abstraktní, zvířata, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, voda a bubliny, rostliny. Zvolit si můžete rozměry 2560x1440, 1680x1050, 1080x1800, HD 1280x720, 2560x1600, 1600x1200, 360x720, 750x1334, 360x640, 375x667, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 1024x600, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1440x960 atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety do mobilu

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro displej, PC, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, mobil, smartphone, počítač, monitor, ultrabook, notebook a pro operační systémy Android, Lubuntu, Windows 2000, Windows 95, FreeBSD, OSX, Windows 10, Linux Fedora, Java ME, Windows NT, Apple iOS (iPhone). Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, zvířata, voda a bubliny, květiny, kytky, noční města, auta, dopravní prostředky, letadla. Vyberte si rozměr z 1680x1050, 1600x2560, 1280x1024, 393x786, 1152x768, 1600x1200, 800x600, 360x640, 2560x2048, 1080x1800, 1536x864, 320x568, 412x846, 800x1280, 1152x864, 1440x900 atd.

Internet, síť, počítače a internet

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tablet, Osvětlení do oken, Obrazovka, K Tisku, Dárky, Kameňák, Osvětlení, Ježíš Kristus, Jezulátko, Francouzsky, Kapr, Vánoční stromeček, Vánoční pozadí, Strom, Ježíšek, Koledy, Borovice, Vánoční punč, Písnička, Vánoční prostírání, Film, Anděl, Adventní trhy, Pastýř, Korálky, Vánoční světýlka, Perníčky, Bůh, Jmenovky, Brno, Staroměstské náměstí apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Full HD pozadí ke stažení, Dopravní značky, Santa pro nejmenší, Super online flash hry, Slovník pojmů Co je to?, F, Tapety, pozadí, wallpapers, odkaz, Přehled zkratek a akronymů, zadarmo, Online životopisy, biografie slavných osobností

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Informace, počítače a internet

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: multimédia, Nejhranější hry online, Super online flash hry, Celebrity Beyoncé Knowles, zajímavosti, humor, linky, Chelsea Football Club, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online testy a kvízy zdarma

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky

Potřebujete se naladit? Vtípky, frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O škole, O Windows, O mužích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Frky ze života apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj apod.

Wallpapers na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, displej, smartphone, monitor, phablet, ultrabook, notebook, počítač, PC a pro operační systémy Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Linux Mint, macOS, Android, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Slackware, BlackBerry OS, Windows 2000. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, Formule 1, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, fraktály, hmyz a pavouci, nature - příroda, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, flóra, stromy, fantasy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, zvířata. Dostupné velikosti jsou 1152x864, 2048x1080, 1920x1200, 1800x1440, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 360x640, 1280x720, 3200x1800, 1080x1800, 2048x1536, 750x1334, 1024x600, 1152x768, 412x846 atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Klíčová slova: Super online kvízy, zdarma, č, ú, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, zábava, Světové vlajky, Ilustrační obrázky, URL, volný čas, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Antistresové omalovánky pro dospělé
Omalovánky zdarma ke stažení
Partnerské internetové stránky
Přáníčka, animované obrázky k narozeninám
Obrázek Těhotenství
Linky na partnerské weby
Charlize Theron
Zajímavé internetové odkazy
Tým NHL Los Angeles Kings
Tipy na užitečné weby
Celebrita Paris Hilton
Sexy Rose McGowan
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Modelo de Camara web
Online dating services

Děkujeme vám za vaši návštěvu.