Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, halloween, zvířata, náboženství, hudba, rostliny, zelenina, sport, ptáci, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, ženy a dívky, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, muži, nápoje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, mapy, přístroje, symboly atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Síť, hry i všeobecné informace

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Michigan, Delaware, Tennessee, Florida, Rhode Island, New York, Missouri, Colorado, Minnesota, Havaj, Louisiana, Illinois, Maryland, Connecticut, Utah, Massachusetts, Nebraska, Kansas, Oregon, Mississippi, Maine, Aljaška, Georgie, Vermont, Arkansas atd.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, zdarma, Onlinovky zdarma, zdroje informací, Obázek Domina, internet, P, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Biografie Tara Reid, Super free web games zdarma, Životopisy slavných osobností, Obrázky na plochu PC, Wallpapery na plochu PC

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Barbie hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Auta a závodní, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Adventury, Oblíkačky, Deskovky, Farmářské hry apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komunista, Nobelova cena, Čeští králové, Renesance, Slováci, Florida Panthers, Trenérka, Druhá světová válka, Trest smrti, Rakousko-Uhersko, Olympiáda, New York Rangers, Poslanec, Ministři, Prezidenti USA, Manýrismus, Pop, AIDS, Vůdce, ČSSD, Voják, Podnikatelé, Poslanci, Američané, Exilový prezident, Textař, Zpěvačka, Hokejisté, Atentát, Diplomat, Washington Capitals, Herečka, Režisér, Komik, Mim, Upálen apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Keywords:webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nejlepší hry pro dívky, Zambia, F, odkazy, hyperlinky, Obrázková přání k svátku podle jmen, odkaz, V, Full HD pozadí ke stažení

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Rčení, výroky, myšlenky, bonmoty, moudrosti, úsloví, aforismy

Citáty slavných, Rčení, výroky, myšlenky, bonmoty, moudrosti, úsloví, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o dobru, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Klíčová slova: R, Dopravní značky, zeměpis, Sandra Bullock, Životopisy osobností, zajímavosti, Vše o Vánocích, FC Barcelona, multimédia, info, výukové pomůcky, tipy

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Vtipy, černý humor, ftipy, fórky, vtipné texty, fóry

Chcete se uvolnit? Vtipy, černý humor, ftipy, fórky, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O škole, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Slovácích, O mužích, O Němcích, O manželství, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipné hádanky, O důchodcích apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, školství a vzdělávání, vlastnosti, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sportovci a sportovkyně, křesťanství, mytologie, politika, podnikání a podnikatelé, poruchy, politici, umělci a umění, věda, herectví, herci a herečky, historie, Spisovatelé a básníci, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby a hobby, rodinné a příbuzenské vztahy, mytologie, umělci a umění, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, lékařství, národnost, psychologie, nadpřirozené osoby, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, přezdívky, herectví, herci a herečky, poruchy, žurnalisté a novináři, osobnosti, historie, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, politici atd.

Ftipy, kameňáky, frky, černý humor, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, frky, černý humor, vtipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O škole, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O Somálcích, O Slovácích, O manželství, O Windows, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O důchodcích apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Super online kvízy, Lionel Messi, calciatore argentino, Federace USA, pro děti, cestování, Sexy Eri Aikawa, linky, Nejlepší hry pro dívky, volný čas

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, Klasické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Střílečky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: humor, Dopravní značení, kuriozity, Seznam souborových přípon, Vánoční web, Modelky a celebrity, Přehled státních vlajek států světa, Super free web games zdarma, školství, Vlajky států obrázků, počítače, V, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Délka minuty: Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Další odkazy:

Přání k jmeninám, sms ke svátku
Zajímavé webové stránky
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Tipy na zajímavé weby
Obrázky krásných sexy žen.
Partnerské internetové stránky
Celebrita Brooke Burke
Odkazy na partnerské weby
Obázek Jóga
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajky, flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.