Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

černý humor, fóry, fórky, vtípky, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, fórky, vtípky, ftipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Frky o tchýních, O Somálcích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O manželství, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled formátů souborů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Celebrita Ashley Judd, Online adventní magazín, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, počítače, Obázek Stdentka lolitka, zdroje informací, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, pro děti, URL

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, hmyz, ptáci, ženy a dívky, věda, jídlo a nápoje, květiny, nápoje, auta, rostliny, zelenina, Vánoce a Advent, hudba, symboly, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, přístroje, náboženství, zvířata, halloween, ovoce, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, kultura, jídlo, věda, různé, cestování, rostliny, hardware, chemie, školství, stavebnictví, sport, ekonomie a ekonomika, literatura, bankovnictví, zločin a právo, český jazyk, nemoce, nástroje, lékařství a medicína, psychologie, zkratky, matematika, politika atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Strategie, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Relaxační hry, Bojové hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Animace, Akční hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Střílečky, Adventury, Hry pro dva hráče a tak dále.

Kameňáky, vtipné texty, fóry, ftipy, vtípky, frky

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, vtipné texty, fóry, ftipy, vtípky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O ekonomech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O škole, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích apod.

Pozadí na PC - wallpapery na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. lze použít v mobilní telefon, displej, mobil, phablet, PC, notebook, počítač, tablet, smartphone, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy macOS, Slackware, Windows 2000, Windows XP, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Java ME, Windows 98, Chrome OS, Lubuntu, Windows 10. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, Formule 1, free wallpapers, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, sportovní wallpapery, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, motorky, květiny, nature - příroda. Vyberte si rozměr z 800x1280, 1600x1200, 1024x600, 640x480, 1366x768, 1536x2560, 375x667, 1280x768, 1920x1200, 1280x854, 2560x1920, 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 4800x1200, 1800x1440, 1920x1080 atd.

Keywords:doporučujeme, Onlinovky zdarma, Americké federální vlajky, Vlajky států obrázků, Kelly Clarkson celebrity, Pozadí na PC, info, K, Celebrita Kirsten Dunst, volný čas, internet, linky

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Informace, zábava, důležité informace

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Staré hry online, výukové pomůcky, Seznam vlajek měst České republiky, Úspory a spoření, Webové online hry zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, školství, Online tetris hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, zadarmo, Životopisy osobností, kuriozity

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Karetní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro děti, Strategie, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Logické hry, Animace, Bojové hry, Závody aut, Akční hry a tak dále.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vosí hnízda, LED svíčky, Vánoční svícen, Strom, Tiskárna, Vídeňský punč, Televize, K Vytištění, Osvětlení do oken, Květiny, Tapeta, Adventní svícen, Bramborový salát, Windows, Sněhová vločka, Vánoční svíčky, Pokrmy, Vykrajovátka, Obrazovka, Jmenovky, Koledy, Jezulátko, Koleda, PF, Bůh, Adventní kalendář, Santa, Husarské knoflíky, Přání, Vánoční stromeček, Anděl apod.

Síť, zábava, důležité informace

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Staré hry online

Běžte na staré hry online . Naleznete zde Letecké simulátory, Sportovní gamesy, online html5 hry, Hry s koňmi, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Logické hry, Farmářské hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Hannah Montana apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, herectví, herci a herečky, státní správa, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, historie, politika, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, školství a vzdělávání, umělci a umění, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, politici atd.

Pozadí na plochu počítače - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro tablet, mobil, ultrabook, PC, notebook, phablet, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Windows NT, OSX, Android, Red Hat Linux, Windows 95, Linux Mint, BlackBerry OS, Chrome OS, SUSE Linux, Slackware. Full HD pozadí na PC z kategorií free wallpapers, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, zvířata, nature - příroda, sportovní wallpapery, fantasy, tenisté a tenistky, květiny, motorky, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, flóra, stromy, Formule 1, fraktály, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte v rozlišení 1200x1920, 1366x1024, 1080x1920, 3200x1200, 1152x1920, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 3200x1800, 854x480, 1536x2048, 1152x864, 1366x768, 360x720, 1280x800, 1440x960, 1600x900 atd.

Klíčová slova: zdarma, cestování, hyperlinky, Obázek Těhlky, zábava, webovky, V, Obrázky k jmeninám, Stručný slovník pojmů a termínů, pro dospělé, Nejlepší zeměpisné kvízy

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Karetní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro děti, Strategie, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Logické hry, Animace, Bojové hry, Závody aut, Akční hry a tak dále.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vosí hnízda, LED svíčky, Vánoční svícen, Strom, Tiskárna, Vídeňský punč, Televize, K Vytištění, Osvětlení do oken, Květiny, Tapeta, Adventní svícen, Bramborový salát, Windows, Sněhová vločka, Vánoční svíčky, Pokrmy, Vykrajovátka, Obrazovka, Jmenovky, Koledy, Jezulátko, Koleda, PF, Bůh, Adventní kalendář, Santa, Husarské knoflíky, Přání, Vánoční stromeček, Anděl apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, zvířata, muži, ovoce, rostliny, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, ptáci, květiny, halloween, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, hmyz, sport, osobnosti a lidé, věda, mapy, auta, symboly, láska, hudba, zelenina atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Washington, Colorado, Tennessee, Virginie, Oklahoma, Nové Mexiko, Západní Virginie, Utah, New Jersey, Indiana, Massachusetts, Arizona, Florida, Kansas, Delaware, Jižní Dakota, Nebraska, Kentucky, Connecticut, Jižní Karolína, Severní Karolína, Arkansas, Kalifornie, Wyoming, Wisconsin atd.

Klíčová slova: Vánoční web, Vlajky států USA, Dopravní značky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Ilustrace, obrázky, Vlajka Montserratu, Dopravní značky, humor, Nej hry online, Obrázky vlajek měst ČR, Online testy zdarma bez registrace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přání k jmeninám, sms ke svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Test: Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Další odkazy:

Athletic Bilbao club
Tipy na užitečné weby
Niger
Doporučené odkazy
Kristin Kreuk
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Abstraktní obrázky na plochu
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Juventus Football Club SpA - włoski klub piłkarski
Linky na partnerské weby
Vtipná přáníčka pro vaše blízké

Děkujeme vám za vaši návštěvu.