Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Brutální krvavé hry, Střílečky, Pro dívky, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Strategie, Postřehové hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Animace a tak dále.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro mobil, phablet, obrazovka počítače, monitor, smartphone, displej, ultrabook, PC, mobilní telefon, počítač, notebook a pro operační systémy Java ME, Linux Fedora, Mac, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows 98, Windows 95, Windows XP, Windows NT. Wallpapery na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, zvířata, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, nature - příroda, Formule 1, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, květiny, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, hmyz a pavouci, fraktály, ptáci. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 1152x864, 1280x960, 2560x1440, 1600x900, 1440x900, 1600x900, 1536x2560, 1920x1280, 412x846, 640x480, 360x720, 1920x1200, 1024x768, 4800x1200, 375x667 atd.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, webovky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, cestování, Lady Gaga, Nej hry online, multimédia, zadarmo, Liverpool F.C., volný čas, Full HD wallpapery ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky měst České republiky

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Florida, Nevada, Rhode Island, Washington, Texas, Kalifornie, Michigan, New Hampshire, Alabama, Západní Virginie, Oregon, Severní Karolína, New York, Kansas, Nové Mexiko, New Jersey, Oklahoma, Vermont, Kentucky, Pensylvánie, Iowa, Maine, Utah, Aljaška, Massachusetts, Indiana atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Keywords:zdarma, Pozadí na tablet, Stručný slovník pojmů a termínů, Státní prapory všech zemí, Pink, Super online kvízy, odkazy, doporučujeme, Životopisy slavných osobností, zeměpis, odkaz, hyperlinky

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, jak exportovat, jak spustit, v čem upravit, čím prohlížet, kterak editovat, jak převést soubory následujících typů: konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, internet a web, grafiku, dokumenty, obrazy disků, systémové soubory apod.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Logické hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Hry pro děti, Strategie, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Závody aut, Animace, Bojové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry a tak dále.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, sport, kultura, psychologie, nástroje, náboženství a křesťanství, latina, český jazyk, internet, fyzika, stavebnictví, zkratky, bankovnictví, chemie, matematika, příroda, lékařství a medicína, hardware, různé, účetnictví, materiály, cestování, zločin a právo, počítače atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: M, Tapety do mobilu, Online životopisy, biografie, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Vánoční magazín, Biografie, životopis Erika Eleniak, V, Super free web games zdarma, H, tipy

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Vtipné texty, fórky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipy

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O manželství, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O ženách, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Full HD wallpapery ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro notebook, PC, smartphone, mobilní telefon, displej, phablet, ultrabook, mobil, monitor, tablet, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, OSX, Windows 10, SUSE Linux, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Linux Mint, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows Me. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers, ptáci, zvířata, flóra, stromy, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, květiny, motorky, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety. Vyberte si rozměr z 1080x1800, 1024x768, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 1440x900, 375x667, 1152x864, HD 1280x720, 2160x3840, 1440x960, 360x640, 2560x1440, 1600x2560, 1152x768, 1536x2048 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Hry s koňmi, Omalovánky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Hannah Montana, Auta a závodní, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy apod.

Klíčová slova: Staré hry online, Super free web games zdarma, pro děti, Biografie Kate Moos, Vlajky států USA, výukové pomůcky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Chicago city, webové stránky, V, zdroje informací

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Vtipné texty, fórky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipy

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O manželství, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O ženách, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, weby, V, URL, Online hry pro děti zdarma, Lionel Messi, Online hry zdarma, Prapory regionů a království, Biografie slavných osobností, internet, školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Arsenal F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Další odkazy:

Country flags
Partnerské internetové stránky
Celebrity Beyoncé Knowles
Linky na partnerské weby
Kelly Clarkson celebrity
Naše tipy na zajímavé stránky
Obázek Femme fatale
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Wayne Rooney angielski piłkarz
Zajímavé internetové odkazy
Bubble shooter

Děkujeme vám za vaši návštěvu.