Partnerské weby, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické, Pro dívky, Oddechové, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Sportovní, Závodní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické a podobně.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro smartphone, ultrabook, phablet, tablet, monitor, počítač, notebook, PC, mobil, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Mac, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Java ME, Windows 10, Linux Mint. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, noční města, dopravní prostředky, letadla, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, sportovní pozadí, psi a štěňátka, budovy a stavby, rostliny, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, voda a bubliny, auta. Dostupná rozlišení jsou 1280x1024, 1080x1800, 1680x1050, 854x480, 1536x864, 1440x2560, HD 1280x720, 412x846, 1024x768, 2160x3840, 2560x1440, 360x640, 1152x864, 1280x768, 320x568, 1152x1920 atd.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Informace, počítače a internet

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Ftipy, fórky, černý humor, frky, fóry, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, černý humor, frky, fóry, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné básničky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na PC ke stažení, Ilustrace, obrázky, Hry pro kluky, Klipaty a obázky, hyperlinky, zajímavosti, zdarma, Obázek Stdentka lolitka, pro děti, Životopisy osobností, M, počítače

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

World wide web, internet, počítače a internet

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nebraska, Louisiana, Arkansas, Oklahoma, Wisconsin, Severní Dakota, Pensylvánie, Maine, Kentucky, Washington, Mississippi, Illinois, Minnesota, Iowa, Connecticut, Wyoming, New Jersey, Havaj, Montana, Alabama, Colorado, Jižní Karolína, Západní Virginie, Rhode Island, New York, Severní Karolína atd.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové hry, Logické hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Barbie hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Vaření a smažení, Auta a závodní, Hry s koňmi, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire apod.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdroje informací, Vánoční web, Vlajky měst České republiky, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, kuriozity, Přehled státních vlajek států světa, webovky, Lionel Messi argentínsky futbalista, školství, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, národnost, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, fikce a fantasy, psychologie, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, poruchy, politika, politici, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, záliby a hobby, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, školství a vzdělávání, přezdívky atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, země EU, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, fyzikální jednotky, geocaching, měny, obecné zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, státy usa, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Náš tip, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Bonmoty, myšlenky, úsloví, aforismy, hlášky, motta, rčení

Slavné citáty, Bonmoty, myšlenky, úsloví, aforismy, hlášky, motta, rčení, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o ženách, moudra o dětech od různých známých osobností.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: internetové stránky, B, V, Biografie Selena Gomez, odkazy, Nejhranější hry online, Přehled formátů souborů, Fotogalerie modelky Eri Aikawa, Dopravní značky, zeměpis, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejhranější hry online

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rock ‚n‘ Roll, Washington Capitals, Imitátor, Američan, Egypt, Hudebnice, Skladatel, HIV pozitivní, Historik, Herečka, Exilový prezident, New Jersey Devils, Poprava, Zpěvačky, Olympiáda, Básník, Český slavík, Podnikatelé, Florida Panthers, Svatý, AIDS, Komunisté, Herec, Archivář, Malíř, Čeští králové, Žhavé výstřely, Češi, Závodník, Československo, Pittsburgh Penguins, Masový vrah, Zpěvačka, Trenérka, Prezidenti USA, Státník apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Cesmína, Svíčky, bezlepkové cukroví, Přání, Recepty, Jmenovky, Ostrava, SMS, Blahopřání, Nový rok, Schleich, Santa, Vosí hnízda, Jingle Bells, Windows, Brno, Láska nebeská, Historické ozdoby, Jídlo, Vánoční stromeček, Stromeček, Dárky, Vánoční tapety, Vánoční pozadí, Mrazík, Atmosféra, Slámový adventní věnec, Písnička, Korálky, Kuba, Osvětlení apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Státní prapory států světa, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Jessica Alba, Webové online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, humor, Catherine Bell, URL, multimédia, pro dospělé

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Internet, síť, počítače a internet

Myšlenky, moudrosti, rčení, přísloví, úsloví, hlášky, bonmoty

Citáty slavných, Myšlenky, moudrosti, rčení, přísloví, úsloví, hlášky, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o víře, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro počítač, notebook, tablet, obrazovka počítače, PC, displej, ultrabook, phablet, mobil, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows Server 2012, FreeBSD, Mac, macOS, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, motorky, sportovní wallpapery, free wallpapers, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, fantasy, sportovní a závodní auta, fraktály, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, tenisté a tenistky, Formule 1, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 2560x2048, 1600x900, HD 1280x720, 1680x1050, 1366x768, 375x667, 750x1334, 1280x960, 1152x864, 1280x854, 800x600, 360x720, 1366x1024, 1152x768, 1600x2560 atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak přehrát, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, jak exportovat, jak převést soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, spustitelné soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat, video soubory, systémové soubory, obrazy disků apod.

Free game online hry

Běžte na free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: F, Online adventní magazín, Přehled přípon a koncovek souborů, odkaz, Členské země americké federace, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, Online testy zdarma bez registrace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky amerických států USA, Městské a obecní prapory obcí ČR, Životopisy osobností, Pozadí na plochu počítače, Arsenal FC England, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Vlajka Bavorska
Zajímavé internetové odkazy
Celebrita Uma Thurman
Tipy na zajímavé weby
Tapety se zvířaty na plochu PC
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online hry zdarma
Zajímavé webové stránky
Rulet Roulette
Odkazy na zajímavé weby
Real Madrid Club

Děkujeme vám za vaši návštěvu.